در باره ما

"دفتر معماری سرای" با مشارکت جمعی از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد مهندسی معماری از دانشکده هنر و معماری، به سرپرستی محمود ثنائی آغاز به کار کرده است.

کادر این شرکت، با پشت سر گذاشتن دوره های متعدد آموزشی در موسسات و دانشکده های معتبر کشور، بیش از دوازده سال است که در جامعه حرفه ای معماری و دکوراسیون داخلی مشغول خدمت و همکاری با دفاتر و برندهای معتبر کشور هستند و در طول این مدت، ده ها پروژه در زمینه پژوهش، تدریس، طراحی، نظارت و اجرای ساختمان و دکوراسیون را با موفقیت به سر انجام رسانده اند. این گروه اکنون با در اختیار داشتن تجربه و دانش کافی، همینطور برخورداری از ارتباطات مفید و گزینش پیمانکاران متبحر و متریال مرغوب و به روز، آمادگی شروع به کار با طیف بسیاری از متقاضیان حوزه ساخت و ساز را در مراحل مختلف، از مشاوره و تامین متریال تا اجرا و انجام صفر تا صد پروژها داراست.

سیاست اصلی این دفتر در چند سال اخیر، تمرکز بر روی پروژه های بازسازی و دکوراسیون داخلی است. ولو اینکه پروژه های ساختمانی، طراحی و اجرای مبلمان یا لند اسکیپ و..... از نظر دور نبوده است که در قسمت نمونه پروژه ها و پروژه های جاری، قابل مشاهده است.

امیدواریم در تعامل با مراجعین محترم و به لطف و همراهی شما گرامیان، خاطره ای خوش و یادگاری ماندگار را با یکدیگر به ارمغان بیاوریم.مطالب مرتبط:

آدرس:
تهران - بلوار فردوس شرق - نبش وفا آذر جنوبی - آیریک سنتر - طبقه 4 - واحد 208
تلفن: 03 - 44978801            فکس: 44978804

ایمیل: 

عضویت در خبرنامه: